WordPress CMS

WordPress jest najpopularniejszym systemem zarządzania treścią, obsługuje on ponad 1/3 stron w całym internecie! Te statystyki robią ogromne wrażenie, a sukces tego CMSa nie wziął się znikąd. Jest on niezwykle prosty i intuicyjny w obsłudze, co pozwala na zarządzanie stroną nawet bez znajomości programowania. WordPress jest także uniwersalny ze względu na bardzo dużą ilość wtyczek, które dodają nowe funkcjonalności. Tworzymy w pełni funkcjonalne strony korzystające z WordPressa, projektujemy własne motywy, konfigurujemy pluginy i łączymy wszystko w jedną całość dbając o jakość i bezpieczeństwo.

Co to jest CMS?

CMS to skrót od angielskiego Content Management System (System Zarządzania Treścią). Coraz częściej strony internetowe buduje się właśnie w oparciu o taki system, wyposażony w panel administracyjny. Takie rozwiązanie pozwala użytkownikowi w prosty i intuicyjny sposób zmodyfikować, usunąć lub dodać wszystkie treści znajdujące się na stronie. Bez znajomości programowania! Do każdej strony opartej o CMS, dołączamy instrukcje tłumaczące w jaki sposób w pełni wykorzystać możliwości systemu zarządzania treścią. Aktualna zawartość Twojej strony pomaga także w jej pozycjonowaniu.

Dla kogo?

Możliwość edycji treści na stronie bez konieczności wołania programisty przydaje się zawsze. Nie ważne czy prowadzisz blog i nowe artykuły piszesz codziennie, czy Twoja strona to tylko wizytówka firmy. Prędzej czy później nadejdzie potrzeba aktualizacji. Panel administracyjny WordPressa to prawdziwe centrum zarządzania Twoją stroną. Jeżeli prowadzisz newsletter znajdziesz tam wszystko co potrzeba, aby zarządzać listami subskrybentów i wysyłać nowe wiadomości. Newsletter to oczywiście tylko przykład, możliwości są nieograniczone i wszystko zależy od tego, na jakie funkcjonalności się zdecydujesz.

Bezpieczeństwo

Co chwilę słyszymy o wycieku danych, złamaniu zabezpieczeń stron, atakach hackerów. WordPress ze względu na swoją popularność jest bardzo kuszącym celem ataków. Włamania jednak w 99% wynikają z błędów popełnionych przez osoby zarządzające stroną. Oprogramowanie WordPressa samo w sobie jest bezpieczne. Problem pojawia się przy instalacji plug-inów z nieznanych źródeł, które często zawierają w sobie podatności. Bardzo ważna jest również poprawna konfiguracja serwera, ustawienie silnych haseł i używanie protokołu szyfrującego SSL. Zwracamy szczególną uwagę na bezpieczeństwo każdej strony, nad którą pracujemy. Dodatkowo zachęcamy do zapoznania się z usługą opieki nad stroną, w której regularnie skanujemy i aktualizujemy Twoją stronę.

Design

Zawsze indywidualnie, nigdy z szablonu. Twój biznes jest unikalny – im mocniej podkreślisz jego wyjątkowość, tym szybciej zyskasz rozpoznawalność wśród klientów. Nie korzystamy z gotowych szablonów, nie modyfikujemy ich, programujemy cały wygląd strony od podstaw. Tworzymy projekt graficzny całej strony www, dbając o przejrzysty i funkcjonalny układ treści.

Podsumowanie

Czasy, w których zarządzanie stroną były skomplikowaną czynnością wymagającą znajomości programowania odchodzą w zapomnienie i coraz więcej osób przekonuje się do systemów CMS. Dobrze wykonana strona korzystająca z WordPressa to niezastąpione narzędzie pozwalające Ci osiągnąć sukces w internecie. Większość naszych klientów decyduje się na takie rozwiązanie.

WebProfessor używa plików cookies w celu ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza akceptację ciasteczek oraz naszej polityki prywatności.

zgadzam się