Strony internetowe

Strony internetowe stały się podstawowym narzędziem biznesowym służącym pozyskiwaniu klientów. W każdej sekundzie miliony ludzi na całym świecie korzystają z internetu. Dlatego profesjonalnie wykonana strona internetowa jest niezbędna do osiągnięcia sukcesu. Podkreślam PROFESJONALNIE WYKONANA – nie byle jaka strona. Zajmujemy się wszystkim, co może wyświetlić się w przeglądarce internetowej, zaczynając od stron wizytówek poprzez kilkustronicowe serwisy, rozbudowane galerie i animacje, kończąc na rozbudowanych systemach internetowych i portalach. Tworzymy rozwiązania, które skutecznie poprawią wizerunek Twojej działalności i przyciągną nowych klientów. Naszą pracę zaczynamy od dokładnej analizy potrzeb, następnie doradzamy i proponujemy rozwiązania, które pomogą Ci wygrać z konkurencją.

Design

Zawsze indywidualnie, nigdy z szablonu. Twój biznes jest unikalny – im mocniej podkreślisz jego wyjątkowość, tym szybciej zyskasz rozpoznawalność wśród klientów. Tworzymy projekt graficzny całej strony www, dbając o przejrzysty i funkcjonalny układ treści. Dzięki temu, ewentualne poprawki skonsultujemy z Tobą jeszcze przed rozpoczęciem prac nad stroną. Nasze strony tworzymy wg. najnowszych standardów, myślimy o wydajności i jakości kodu. Jest to bardzo ważne, ponieważ znacząco wpływa na pozycję Twojej strony w wynikach wyszukiwania i przygotowuje ją pod optymalizacje SEO.

Kompatybilność

Dbamy o kompatybilność ze wszystkimi popularnymi przeglądarkami internetowymi. Wiesz, że ta sama strona nie zawsze wyświetli się tak samo użytkownikom korzystających z innych przeglądarek? Google Chrome, Safari, Firefox, Opera i wiele więcej.. Programów, których ludzie używają do przeglądania internetu jest naprawdę dużo. Jest to niezwykle ważne aby, każdy mógł wyświetlić Twoją stronę bez problemu. Jeśli mowa o kompatybilności, nie można zapomnieć o smartfonach. Większość osób przegląda internet na smartfonie, nie komputerze. Każda nasza strona jest responsywna, zmienia się w zależności od wielkości ekranu tak, aby zawsze wyglądała świetnie. Programując zwracamy uwagę, na wszystkie urządzenia: smartfony, tablety, małe i duże laptopy oraz monitory fullhd oraz 4k. Proponujemy również stworzenie strony zgodnie z najnowszą technologią Progressive Web Application – pozwalającą zainstalować Twoją stronę jako aplikacje na telefonie i korzystać z niej w trybie offline. Jeżeli Twoja strona to np. blog, jest to idealne rozwiązanie pozwalające w łatwy sposób użytkownikom czytać Twoje artykuły, bez konieczności wyszukiwania ich za każdym razem w przeglądarce.

System CMS

Jeżeli ważna jest dla Ciebie możliwość zarządzania stroną, częste aktualizacje treści (np. Blog), stworzymy Twoją stronę w oparciu o system zarządzania treścią CMS. Najpopularniejszym rozwiązaniem jest obecnie WordPress udostępniający wygodny i prosty w obsłudze panel administracyjny, w którym będziesz mógł ze swoją stroną zrobić prawie wszystko!

Bezpieczeństwo

Istnieją tysiące sposobów atakowania stron www i codziennie powstają nowe. Włamanie na stronę może mieć bardzo poważne konsekwencje jeśli chodzi o wizerunek Twojej firmy. Stracone dane klientów, złośliwe oprogramowanie to tylko przykłady. Każdą tworzoną przez nas stronę www dodatkowo zabezpieczamy i wyjaśniamy, jak uchronić się przed zagrożeniami w przyszłości. Dzięki profesjonalnej konfiguracji serwera Twoja strona nie tylko będzie bezpieczna, ale również będzie ładowała się błyskawicznie. Po zainstalowaniu strony, nauczymy Cię wszystkiego, co musisz wiedzieć, aby bez najmniejszych problemów zarządzać i utrzymywać stronę. Jeżeli jednak wolisz skupić się na swojej działalności, a nie poświęcać czas na opiekę nad stroną – spokojnie, zajmiemy się tym!

WebProfessor używa plików cookies w celu ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza akceptację ciasteczek oraz naszej polityki prywatności.

zgadzam się