Landing page

Landing page to prosta strona docelowa, która wyświetla się użytkownikowi po kliknięciu w reklamę i zachęca go do wykonania konkretnej czynności np. zakupu produktu lub zapisania się do newslettera. Zajmujemy się projektowaniem, tworzeniem i śledzeniem statystyk skutecznych stron docelowych.

Dlaczego landing page?

Przecież można przekierować użytkowników odrazu na swoją stronę, prawda? Okazuje się, że dobrze zaprojektowane landing page’e są o wiele skuteczniejsze. Uwaga odbiorcy jest skupiona na realizacji jednego konkretnego zadania, a brak elementów rozpraszających uwagę pozwala osiągnąć lepsze rezulataty. Dodatkową zaletą jest szybkość ładowania takiej strony. Wiele firm wciąż marnuje pieniądze kierując ruch z reklam na stronę główną swojej firmy. Zaufaj nam i nie idź tą drogą.

Podsumowanie

Koszt zaprojektowania i stworzenia profesjonalnego landing page’a jest stosunkowo niski. Biorąc pod uwagę pieniądze wydawane na reklamę, to się po prostu opłaca. Nasi graficy zadbają o atrakcyjny, zorientowany na użytkowników design, który przekona ich do reklamowanej przez Ciebie usługi. Będziemy śledzić statystyki i wysyłać Ci comiesięczny raport prezentujący skuteczność landing page’a w przystępny sposób.

WebProfessor używa plików cookies w celu ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza akceptację ciasteczek oraz naszej polityki prywatności.

zgadzam się