Aplikacje internetowe

Wiele osób błędnie kojarzy aplikacje internetowe z aplikacjami, które instalujemy na telefonach i tabletach. Pamiętajmy jednak, że wspomniane produkty zasadniczo się od siebie różnią. Aplikacje internetowe w pierwszej chwili przypominają strony internetowe – i w zasadzie nimi są, różnią się jednak funkcjonalnością. Zwykła strona internetowa w przeciwieństwie do aplikacji nie zawiera żadnych rozbudowanych funkcjonalności. Aplikacja webowa to na przykład Facebook, YouTube czy Gmail.

Rodzaje aplikacji internetowych

Aplikacje webowe dopasowane są zawsze do indywidualnych potrzeb, dlatego ich rodzajów jest tyle, ile pomysłów. Do jednych z najpopularniejszych należą m.in:

  • Sklepy internetowe / E-commerce
  • Aplikacje bookingowe
  • Fora internetowe
  • Aplikacje handlowo-magazynowe
  • Aplikacje finansowo-księgowe
  • Platformy e-learningowe

Podsumowanie

Aplikacje internetowe są skutecznym i wygodnym rozwiązaniem, z którego chętnie korzystają użytkownicy. Ich możliwości są niemal nie-ograniczone, dlatego jest to świetny wybór dla osób pomysłowych, szukających kompleksowych rozwiązań dla swojej działalności. Jest to także idealne rozwiązanie do automatyzacji wielu procesów wewnętrznych w Twojej firmie. Tworzymy funkcjonalne i bezpieczne aplikacje webowe spełniające Twoje oczekiwania.

WebProfessor używa plików cookies w celu ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza akceptację ciasteczek oraz naszej polityki prywatności.

zgadzam się